7/24 Acil Yol Yardım - Lastik Tamiri

Fotoğraflar yükleniyor

İlan No 313
İlan Tarihi 26 Nisan 2019
Firma Adı Oto Kurtarma

 

7/24 Acil Oto Lastik Hizmeti

 

GSM : 0543 445 40 07

Araçlar için her model ve kalınlıkta oto lastik çeşitlerimiz ve tamir ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. Lastik tamiri ve onarımı garantili olarak yapılmaktadır. Kışlık lastik takılması ve lastiklerin muhafaza edilmesi gibi konularda bizlere ulaşabilirsiniz. Marka ve modeli fark etmeksizin hangi lastik ihtiyacınız var ise uygun fiyatlı lastikler için lütfen bizden teklif almayı unutmayın.

Seyitler Oto Lastik 

İstanbul'un tüm ilçesinde oto lastik tamiri , değişimi ve bakımı gibi konularda hizmet veren bir firmayız. Aynı zamanda jant onarımı gibi konularda uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Güvenli sürüşün en önemli etkenlerinden biri olan otomobil lastikleri için ihtiyacınız olan tüm konularda iletişim numaralarımızı kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz.

İstanbul Oto Lastik Tamiri

Oto lastik tamiri bir çok kişi tarafından yanlış uygulamalar sonucu hayati tehlikelere neden olmaktadır. Yüksek hızlarda ısınan lastikler daha esnekleşerek, aracın tutunma kuvvetini artırır. Aracın kendi ağırlığı ve taşıdığı yük düşünüldüğünde hayati önem arz etmektedir. Seyitler oto olarak uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile işçilik kalitesi ve malzeme kalitesinde gerekli olan tüm standartlar tarafımızdan takip edilmektedir. 

Çıkma Jant

Çıkma jant olarak tabir edilen bir çok orijinal ve muhtelif ürünler tarafımızdan garantili olarak tedarik edilmektedir. Bir çok çıkma jant ve lastiklerin montajı tarafımızdan sağlanır. Ürün ve hizmetlerimizin tamamı tarafımızdan garanti altındadır. Sizlerde ihtiyacınız olan lastik ve çıkma jantlar için tarafımıza iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

 

 

 

335 kez görüntülendi.

Güvenlik İpuçları

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.

Aracı görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini (araç devir işlemini) aynı anda yapın